Çka thotë Arta Bajrami për bashkëshortin e saj ?! (VIDEO)

By

Për jetën personale, Arta Bajrami nuk është përfolur shumë.

Kjo ndoshta për faktin se bashkë me personin e zemrës, e kanë pasur një lloj ‘strategjie’ që të mos zënë vend shumë në portale e media.

Me foto të rralla në rrjete sociale, këngëtarja e njohur ka zgjedhur një diskrecion të plotë kur është fjala tek familja.

Megjithatë, papritmas në portale vërshoi lajmi se Xhimi Sekiraqa është arrestuar dhe madje po kërkohet edhe nga Interpoli.

E për këtë, Arta do flasë publikisht për herë të parë nesër në Prive. Mes tjerash, ajo do tregoj edhe se si po i shkon shtatzënia e dytë dhe cilat janë planet për të ardhmen.

Prive, e Shtunë, ora 19:00.

Artikuj të ngjashëm