Çfarë raporte ka Armina me motrën e Shkëlzenit (VIDEO)

By

Armina Mevlani ka vite të tëra që është në lidhje me Shkëlzen Berishën.

Së fundmi, përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” në Prive, ajo ka treguar çfarë raporte ka me motrën e tij, pra me kunatën.

Ndër të tjerash, blogerja shqiptare tregoi sa të dashur ka pasur para Shkëlzenit, pse është mendjemadhe dhe kur po mendon të bëhet nënë.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm