Cilën prej artisteve shqiptare do ta ftonte Fero në darkë pune? (VIDEO)

By

25 pyetjeve të emisionit Prive, këtë të shtunë iu përgjigj Fero.

Reperi rrëfeu shumë gjëra në minutat e rezervuar për të.

Ai tregoi nëse e ka në plan ta marrë ne klip të dashurën e tij Arbentinën, foli për klikimet e blera, për kërcënimet dhe për shumëçka tjetër.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm