Një fundjavë relaksuese si e Seldit dhe Mimozës (FOTO)

By

Temperaturat kanë rënë dhe shumë prej nesh po orvatemi të gjejmë vende të ngrohta për të përballuar Nëntorin.

Por, kjo nuk vlen për Seldin dhe Mimozën!

Një prej çifteve më të reja të estradës, tashmë të fejuar, kanë vendosur ta kalojnë fundjavën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Në resortet me ujëra termalë në Zvicërr, dyshen, e Shtuna i ka gjetur teksa relaksohen rrezë Alpeve.

Nga kjo e Shtunë që e kanë lakmi të gjithë, normalisht që fotografitë për fansat nuk kanë munguar. /Prive.al/

Një fundjavë si kjo e Seldit dhe Mimozës ?

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm