A e ka gjetur Getinjo shpirtin binjak? (VIDEO)

By

Këtë javë në Prive, pyetjeve të fansave iu ka përgjigjur Getinjo.

Reperi tregoi shumë gjëra përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve”, ku foli edhe për planet e një kontrate në muzikë.

A e ka gjetur shpirtin binjak, a beson në dashuri, kur do të lansojë këngë në gjuhën gjermane dhe çfarë këshille ia dha nëna?

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm