Çfarë mbanë gjithmonë në shtrat Anita Haradinaj? (VIDEO)

By

“Çfarë mbanë gjithmonë në shtrat?”, ishte pyetja që gazetarja Maki Bajrami I ka bërë moderatores së famshme kosovare Anita Haradinaj dhe përgjigjja e saj nuk ishte larg asaj që do prisnim.

Anita Haradinaj, gruaja e kryeministrit të porsaemëruar, Ramush Haradinaj, ka qenë personazhi i kësaj jave në rubrikën e përmuajshme të Prive “50-të pyetje”.

Moderatorja është përgjigjur me sinqeritet në të gjitha pyetjet e gazetares Bajrami, ndërsa në përgjigjen e pyetjes se cila është gjëja që gjithmonë e mbanë në shtrat, ajo ka thënë se është Ramushi.

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm