Linda Halimi rrëfen periudhën e zhvendosjes në Amerikë

By

Këtë javë e ftuar në Prive, në rubrikën ‘5 data’ e ftuar ishte Linda Halimi.

Ajo foli për zhvendosjen e saj në Amerikë, për historinë e transformimit fizik të saj si dhe për operimin ‘Brazilian Butt Lift’ që është operim që kryhet për transformimin e vitheve.

E ftuar në Prive, në një intervistë pas shumë kohësh, Linda Halimi rrëfeu edhe eksperienca tjera të saj.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm