Cili është momenti më i lumtur në karrierën e Majlinda Kelmendit? (VIDEO)

By

Vajza e artë e Kosovës, Majlinda Kelmendi erdhi në një intervistë ekskluzive në Prive, pasi njoftoi se po shkëputet nga sporti aktiv i xhudos.

Kampionia gjatë intervistës na zbuloi momentin më të lumtur të karrierës, fobinë e saj më të madhe, si dhe shumë gjëra tjera të pa dëgjuara më parë.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm