Kush ishte i dashuri i fundit i Vildane Zenelit? (VIDEO)

By

Dhe duke qenë kaq atraktive e e bukur, do e kishim zor ta besonim se nuk është në lidhje dashurie!

Vildane Zeneli u përfol për një romancë me reperin Capital T, mirëpo gjithçka u mohua nga modelja, e po ashtu me reperin amerikan 50 Cent.

Por edhe për njërin nga rep këngëtarët më të njohur në botë, ajo tha ta ketë vetëm mik dhe asgjë më shumë…

Sonte ajo është e ftuara e Alaudin Hamitit në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, duke filluar në ora 22:00.

Siç ndodh rëndom, Zeneli ka zgjedhur ta mbajë larg mediave anën private të jetës së saj, por në Nd’rrimin e Natës, Alaudin Hamiti do provojë t’i nxjerrë ndonjë përgjigje…

Promo e emisionit në linkun më poshtë!

Artikuj të ngjashëm