Repi më i mirë tani apo kur bënte muzikë me Memlin?! Ja çka thotë Arbër Reci

By

Nuk flet viteve të fundit shpesh në media, por Arbër Reci nga ‘Ritmi i Rrugës’ tregoi shumëçka për pak minuta të rubrikës Kutia në emisionin NIN.

Ai u pyet nga Liberta Spahiu se a ka përdorur famën e tij për avantazhe seksuale e çfarë dhuntie do donte të kishte.

Mes tjerash, Arbëri tregoi se repi ishte më i mirë në kohën kur kanë bërë ai dhe Memli muzikë si grup.

Ai shtoi se nëse do rikthehej në kohë nuk do ndryshonte asgjë tek vetja.

Përgjigjet e plota të Arbërit mind t’i ndiqni në videon e mëposhtme. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm