Greta Dreshaj mahnitë Parisin me krijimtarinë e saj

By

Vajza nga Peja, Greta Dreshaj shkëlqeu në skenën e modës, dhe duke arritur një sukses të jashtëzakonshëm.

Dizajnerja ka prezantuar në “Paris Fashion Week”, që solli më shumë se 100 shfaqje, duke përfshirë emra të njohur si Channel dhe Yves Saint Laurent.

E shkolluar në Milano, ajo është një gërshetim i bukurisë dhe diturisë së modës.

Ftesa për këtë natë spektakolare është një vlerësim për krijimtarinë e saj me brendin UNIKKO, duke bërë të njohur Kosovën në botën e modës.

Sfilata është mbajtur në Westin Paris në Place Vendome, një shesh ikonë e ndërtuar me elegancë, e njohur për të qenë një nga zonat më të shtrenjta në Paris. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm