Cila është fobia që nuk e tejkalon dot Lori Hoxha?

By

Këtë javë në 50 pyetje ishte e ftuar trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha.

Ajo rrëfeu shumëçka nga vetja e saj, dhe mbi të gjitha foli për të gjitha frikërat e saj, sa e bezdisin ato në jetën e përditshme Lorin?

Përgigjjet mund t’i dëgjoni të gjitha në intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm