Çka është Antonela në jetën e Mevlanit sot?

By

Konkurrentët e Për’Puthen Mevlani dhe Ledjana u larguan nga emisioni për të vazhduar njohjen jashtë.

I ftuar në intervistën 60 sekondshe në Prive, ai u përgjigj se çka është Antonela në jetën e tij sot.

Cila është përgjigja e tij, zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm