Dëgjoni pak nga kënga e re e Medës!

By

Meda ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Kënga tashmë është finalizuar dhe do të publikohet nesër në orën 18:00 në platformën Youtube.

Përmes një postimi në Instagram, Meda ka ndarë disa sekuenca nga kënga e re. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj)

Artikuj të ngjashëm