Cikalleshi baba për herë të dytë, zbulon gjininë dhe emrin e foshnjës

By

Futbollisti shumë i dashur Sokol Cikalleshi është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e mirë e ndau vetë futbollisti me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram. Nga një spital në Ankara të Turqisë ai shkrepi edhe fotografitë e para me djalin e porsalindur të cilit i la emrin Lion.

“Mirë se erdhe djali im Lion. Qofsh i shëndetshëm dhe i hajrit”, ka shkruar Cikalleshi në postim.

Cikalleshi është baba dhe i një vajze të cilën e kanë quajtur Rajna. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm