Soni Malaj i rikthehet…

By

Këngëtarja Soni Malaj së fundmi ka sjellur kryesisht projekte ritmike në një frymë që u prit shumë mirë nga fansat e saj.

Mirëpo, për të gjithë ata që e duan dhe nuk i ndërrojnë baladat e këngëtares, po vjen një lajm i mirë!

Soni me datë 14 Shkurt, ditën e të dashuruave do sjell projektin e ri të këtij zhanri.

Forcat këngëtarja i ka bashkuar me emra të cilët paraprakisht ndër vite i kanë sjellur asaj hite të mëdha duke bërë që pritshmëritë mbi projektin të jenë të larta.

Numërimi prapa tashmë ka filluar… /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm