Kjo duhet të jetë deklarata më e papritur e Amber Heard deri më tani!

By

Amber Heard “ende e do” Johnny Depp.

Aktorja e ‘Aquaman’ e ka akuzuar ish-bashkëshortin e saj se ishte abuziv, por pavarësisht nga gjyqi i tyre i fundit për shpifje – në të cilin atij iu dha dëmshpërblim pasi një gjykatës vendosi që ajo kishte shpifur aktorin 59-vjeçar kur ajo shkroi një shkrim të ri. 2018 në lidhje me të qenit viktimë e abuzimit në familje – ajo këmbënguli se nuk ushqen “nuk ka ndjenja të këqija apo keqdashje” ndaj yllit të “Pirates of the Caribbean”.

E pyetur nga prezantuesja e ‘Today’ Savannah Guthrie nëse ajo i qëndronte një deklarate të lëshuar në fillim të gjyqit, në të cilën tha se “ka ende dashuri” për Johnny, Amber u përgjigj: “Absolutisht. E dashuroj atë. E doja me gjithë zemër dhe u përpoqa të bëja më të mirën që të funksionoja një marrëdhënie thellësisht e prishur dhe nuk munda. Nuk kam aspak ndjenja të këqija apo keqdashje ndaj tij.

“E di që mund të jetë e vështirë për t’u kuptuar ose mund të jetë vërtet e lehtë për t’u kuptuar. Nëse keni dashur ndonjëherë dikë, duhet të jetë e lehtë.”

Diku tjetër gjatë klipit, aktorja 36-vjeçare pohoi se është e “frikësuar” për atë që thotë tani dhe shqetësohet se do të paditet sërish nga ish-bashkëshorti i saj.

Ajo tha: “Unë e mora të mirëqenë atë që supozova se ishte e drejta ime për të folur. Kam frikë se pavarësisht se çfarë bëj, pavarësisht se çfarë them apo si e them, çdo hap që bëj do të paraqesë një mundësi tjetër për një lloj heshtjeje – kjo është ajo që synohet të bëjë një padi për shpifje; ka për qëllim të marrë zërin tuaj.”

Artikuj të ngjashëm