Çifti i njohur shfaqet në publik pas konfirmimit të fejesës!

By

Ka dy ditë që është konfirmuar lajmi se Joe Jonas dhe Sophie Turner po fejohen. Ky informacion ka mbushur tabloidet dhe është një ndër artikujt më të lexuar këto ditë.

Duke qenë në qendër të publikut, yjet kanë vendosur të jenë jashtë fokusit të shtypit me daljet e tyre për pak ditë por nuk i kanë rezistuar shumë ‘mbylljes’.

Aktorja e njohur për rolin e Sansa Stark në ‘Game of Thrones’ dhe këngëtari janë parë në rrugët e kryeqytetit francez, Paris./Prive.al

Artikuj të ngjashëm