Rina i sygjeron babait të saj të mos e shikoj klipin e saj të ri!

By

Rina Balaj mbrëmë ka publikuar një tjetër videoklip.

“Sari” erdhi në bashkëpunim me të dashurin e saj Sinboy dhe është pjesë e albumit të çiftit.

Në këtë spot, si asnjëherë më parë Rina shfaqet tejet sexy duke ekspozuar edhe asetet e saj.

Për këtë klip, ajo ka biseduar mbrëmë me babain e saj ku i ka sygjeruar mos ta shikojë atë, por ky i fundit i ka dhënë një koment paska kritikues, duke i thënë të mos bëj gjëra që ai nuk bën të shikojë.

Këtë bisedë e ka nxjerrë vetë Rina duke na zbuluar më tepër për marrëdhënien e shkëlqyer me babain e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm