Big Mama prezanton motrën: Ajo ka ditën e veçantë

By

Këngëtarja Big Mama para pak minutash ka bërë një postim në Instagram pasiqë sot shënon një datë speciale.

Është fjala për datëlindjen e ‘motrës’ së këngëtares e për këtë gjë ajo ka bërë një dedikim për të.

“Të dëshiroj vetëm një gjë, që ta shikosh vetveten tënde ashtu siç të shoh unë, vetëm atëherë do ta kuptosh se sa njeri special je ti dhe sa shumë të dua” – shprehet Bigi.

Por nga burime pranë artistes, kuptojmë se kjo nuk është motra biologjike por shoqja e ngushtë e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm