A ka pasur diçka mes saj dhe Flori Mumajesit? Përgjigjet Efi Dhedhes

By

Artistja e tatuazheve, Efi Dhedhes, e njohur edhe për pjesëmarrjen e saj në formate të ndryshme televizive, ka dhënë një intervistë për Prive, derisa ka zbuluar të rejat nga jeta e saj, personale e profesionale.

Efi zbuloi se së shpejti do të bëjë hapa të ri në kuadër të biznesit të tatuazheve, derisa u ndesh edhe me një pyetje pikante nga ne.

“Një lidhje të mundshme në mes të Efit dhe Flori Mumajesit?”, ka qenë pyetja drejtuar asaj.

Por, cila ishte përgjigja e Efit? Këtë dhe detaje të tjera i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm