Menjëherë pas lindjes, Xhensila shumë në formë (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur shqiptare, sapo është bërë nënë dhe menjëherë ka arritur të vije në formë.

Ndonëse ajo s’kishte shtuar shumë peshë gjatë shtatzënisë, Xhensila është rikthyer në format e mëparshme edhepse jo tërësisht.

Ajo ka publikuar disa fotografi të reja, e shoqëruar nga këngëtari Ardian Bujupi me të cilin solli këngën “Çika, çika”.

Dyshja kanë pozuar bashkë pasi kënga e tyre, arriti të marrë 40 milionë klikime në Youtube.

https://www.instagram.com/p/BlyVlHaHWyI/?taken-by=xhensilamyrtezaj

Artikuj të ngjashëm