Kujt s’do t’i bënte kurrë këngë? – Përgjigjet Cricket (VIDEO)

By

Pak pas suksesit me remixin e këngës “Kthema” të kënduar nga Shyhrete Behluli, Cricket, iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Producenti i njohur tregoi kush është artistja më e mirë sipas tij, cilës do i bënte këngë, Duas, Bebes apo Rexhës, si dhe kujt s’do t’i bënte këngë.

Këto dhe shumë të tjera, i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm