Ftesat për dasmën e Albatrit Muqiqit tejet speciale (VIDEO)

By

Tashmë kur jemi më afër se kurrë dasmës së këngëtarit Albatrit Muqiqi po dalin dalëngadalë detajt pa të cilat ndoshta dasma nuk do të kishte hijeshinë e saj.

Ftesat janë një ndër detajet e para të dasmës të cilat u dorëzohen të ftuarve një nga një.

Megjithëse ato janë dërguar tash e një kohë nëpër adresat e caktuara vetëm së fundmi kompania e cila i ka punuar ato ka vendosur t’i bëjë publike për opinionin e gjerë.

Ato janë të punuara totalisht me dorë dhe duken mjaft speciale detaj ky i cili paralajmëron një event gjigand i cili do të zhvillohet më 11 nëntor në “Hotel Emerald”

Më poshtë keni edhe një video ku tregon mënyrën e veçantë të krijimit të tyre. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm