Çfarë thotë Adelina Ismaili pas fitores së Arilena Arës në Fest ’58?

By

Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision 2020.

Këngëtarja mori çmimin e parë mbrëmë në festivalin e këngës me “Shaj” – shkruar nga Lindon Berisha, duke lënë pas Elvana Gjatën.

Arilena mori shumë komplimente përmes rrjeteve sociale, duke e uruar atë dhe duke I thënë se e ka merituar.

Njësoj ka thënë edhe diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili.

Ajo postoi një fotografi të këngëtares shkëkuputur nga performance duke shkruar: “Çdo frymëmarrje e saj ishte e vërtetë. E mrekullueshme”.

Ndryshe, Adelina së fundmi ka publikuar bashkëpunimin e saj me Skerdin, me të cilin rikthyen “Amanetin” në një tjetër version./Prive.al

Artikuj të ngjashëm