“Koha për një ndryshim” – Çfarë po paralajmëron Xhensila?

By

“Koha për një ndryshim” – kështu ka shkruar Xhensila Myrtezaj në një fotografi të re të cilën e postoi në Instagram.

Por, për çfarë bëhet fjalë.

Në fakt këngëtarja nuk ka dhënë detaje rreth asaj çfarë ka menduar por kjo jep një shenjë për diçka të re në karrierë.

Nëse nuk e dini, ka muaj që është paralajmëruar një duet mes saj dhe Klajdi Harunit, i cili ende nuk është publikuar. Gjithsesi, ditët në vazhdim tregojnë mbase më shumë rreth statusit të Xhensilës

Artikuj të ngjashëm