Fëmija në foto është njëri prej këngëtarëve më të njohur sot

By

Jemi mësuar tashmë me hapjen e arkivave nga artistët shqiptarë.

Ata shpesh herë zgjedhin fotografinë më të mirë kur ishin fëmijë, për t’i postuar në rrjetet sociale.

Sot radhën e pati Majk.

Ai mori foton kur ishte i vogël dhe e publikoi në instastory me përshkrimin ‘Majki i vogël’.

Majk sot është njëri prej artistëve më të pëlqyer dhe më të kërkuar. Së fundmi, këngëtari është duke punuar në projektin e ri, dhe xhirimet e videoklipit veç kanë nisur.

Pritet që kënga e re të publikohet së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm