Çfarë premtimi ia dha Stresi, Shotës? (VIDEO)

By

Stresi, Mbresa dhe Shota, mbrëmë kanë diskutuar për martesën.

Gjatë bisedës, reperi nga Shqipëria i ka premtuar Shotës se do ta martojë me një burrë të mirë.

“Ia kam gjet një burrë të mirë”, tha Stresi.

Videoja e mëposhtme ju sjell më shumë detaje nga biseda.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm