Dikush ia gjeti sozinë Dua Lipës në Tiranë dhe ngjashmëria është e paimagjinueshme! (FOTO)

By

Të gjithë e kemi një sozi në botë – e edhe Dua Lipa nuk bën përjashtim nga ky rregull i universit.

Këngëtarja ka një sozi që duket krejt si ajo dhe ngjashmëria është e paimagjinueshme.

Ajo quhet Hilda Kërtalli dhe është nxënëse ne gjimnazin Ismail Qemali në Tiranë. Në spotin e SiRadio.al adoleshtja kishte një pamje pothuajse identike me këngëtaren me famë botërore Dua Lipa. Me tipare të theksuara, buzë të plota e flokë të zinj, Hilda dhe Dua duken si binjake.

Po t’i krahasoni fotografitë e tyre, e dëshmoni se ato të dyja kanë tipare krejtësisht të njëjta të fytyrës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm