Tuna dhe Ylli shpërngulen në …? (Foto)

By

Tuna dhe Ylli?! Po, sërish të pandashëm! Dyshja që nuk po ndahen nga njëri-tjetri njejtë kanë vepruar edhe mbrëmë.

Tuna që po vazhdon të jetë mjaft e angazhuar në koncerte muzikore të rradhës e kishte atë në Prizren mbrëmjen që lamë pas.

Çdo hap i koncertit është përcjellur nga këngëtarja në Snapchat që normalisht pikë të parë të referimit e ka pasur studion e grimerit Arbër Bytyqi.

Nga aty ka postuar një foto me Yllin nën mbishkrimin: “U shpërngulëm”. ‘Shpërngulja’ nuk ka zgjatur shumë pasiqë këngëtaren e hitit ‘Fenix’ e ka pritur eventi dhe fansat e mbledhur për të shijuar performancat e repertorit të saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm