Stresi dhe Mbresa reagojnë kundër Xhulit, por pse? (VIDEO)

By

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Mbresa kanë komentuar skenën e puthjes së këmbëve të Vedatit nga Xhuli.

Mbresa ishte ajo që i ka treguar Stresit mbi ngjarjen në fjalë pasi që ai nuk kishte qenë në dijeni, derisa ky i fundit ka thënë se “sikur ta dinte më herët, do ta shfrytëzonte si debat për darkën e finalistëve”.

Dyshja janë shprehur kategorikisht kundër këtij veprimi të Xhulit, veç se për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm