Mes Kosovës dhe Amerikës: Ku planifikon ta kalojë jetën Mirjeta Shala me të birin e saj?

By

Mirjeta Shala u zgjodh “Miss Kosova” në vitin 2013, por nuk përfaqësoi shtetin e saj atë vit për arsye politike sepse eventi i madh mbahej në Moskë të Rusisë.

Ishte ky çmim sipas saj, që i hapi shumë rrugë për ëndrrën që ajo do të ndiqte – modelingun.

Tani e zhvendosur të jetojë në Amerikë tash e disa vjet, modelja është edhe nënë e një djali.

Gjatë intervsitës për Prive ajo na zbuloi disa nga planet e saj në karrierë, dhe mes Kosovës e Amerikës ku planifikon të vazhdojë jetën e saj.

Për disa kohë, ne media është përfolur për një ndarje me partnerin e saj, dhe për zbuluar gjithçka ndiqni rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm