Çfarë po ndodh mes Adelina Ismaili dhe Sellmës? (FOTO)

By

Diçka po zihet mes Adelina Ismailit dhe Sellmës…

Ka qenë grimerja e famshme ajo e cila ka postuar një fotografi të këngëtares me grim të praktikuar nga ajo, mirëpo përshkrimi i fotografisë na ra në sy më shumë…

‘Bëhuni gati për diçka të re’, ka shkruar Sellma duke mos e bërë të ditur për çfarë po bëhet fjalë.

Megjithatë, Adelina dhe Sellma shpesh kanë bashkëpunuar për ndonjë set fotografik apo videoklip, dhe ka gjasa që njëra prej këtyre të dyjave të realizohet.

Mbetet të shihet në të ardhmen e afërt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm