Andrra Destani bëhet sërish nuse për këtë arsye

By

Ka tash e disa ditë që bukuroshja Andrra Destani ndan foto nga prapaskenat e një seti fotografik.

I realizuar në lokalin e saj ‘Andrra Couture’ ky set e ka bërë bukuroshen ‘nuse’ sërish me një synim – promovimin e koleksionit të ri të vellove.

Ka qenë vetë Andrra imazhi i këtij seti të cilin pak nga pak ka nisur ta shpalosë me qindra ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Bashkëpunëtor i Destanit në këtë set ka qenë grimeri Arbër Bytyqi dhe fotografi i njohur si ‘i Zaimina Vasjarit’, Juxhin Kurti.

Mahnitëse, apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm