Capital T zbulon datën e publikimit të këngës së re

By

 

Capital T më në fund ka zbuluar datën e publikimit të këngës së re e cila quhet “Flex”.

Ai hyri në Instagram dhe postoi coverin e projektit duke njoftuar ndjekësit e kjo këngë publikohet të shtunën në orën 17:00.

“Finally po e publikojmë të SHTUNËN në ora 17:00 🌋 shpresoj qe ka me ju pëlqy e sa do pak ka me ja u ndreq disponimin në këto ditë karantine”, ka shkruar reperi në Instagram.

Nëse nuk e dini, Capo ka përgatitur edhe albumin e tij të ri brenda të cilit ka shumë bashkëpunime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm