Çfarë po festojnë sot Teuta dhe Adonisi?

By

Kjo e dielë në kalendar është ditë e shënuar për Teuta Krasniqin dhe Adonis Morinën.

Çifti i njohur shënojnë përvjetorin e lidhjes së tyre që nisi këtu e gjashtë vite më parë.

Një udhëtim romantik drejt Venecias ishte vula e romancës, nisjen e të cilës, Teuta e ka kujtuar përmes rrjeteve sociale.

Ajo në një postim në rrjetin social Instagram, është shprehur:

“Urime përvjetori shpirt. Le të plakemi e të rrudhemi bashkë. Gjithmonë do jesh përgjimoni im. Të du bajb”

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm