ZBULOHET gjinia e fëmijës së Diellza Kolgecit

By

Teksa po mbahet ‘baby shoëer’ i Diellza Kolgexit, është zbuluar edhe gjinia e fëmijës që do ta bëjë nënë për herë të parë modelen.

Ajo dhe Fisnik Rugova do të bëhen me vajzë.

Kjo u zbulua pasi çifti shpërthyen balonat brenda së cilës fshihej ngjyra e që doli rozë.

Urime çiftit./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm