Mos humbisni “1 Goat për ty” nga Ledri

By

Ledri Vula ka gati albumin e tij të ri.

Albumi i ri mban titullin “1 Goat për ty” e po ashtu edhe kënga e re që ai sapo publikoi.

Kënga nga albumi i ri është publikuar i shoqëruar me videoklip dhe të plotë nund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm