Kështu e festoi Bleona ditëlindjen e saj! (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur Bleona feston ditëlindjen.

Ylli i shoubizit shqiptar e lindur në Kavajë në majin e vitit 1979, mbushë 42 pranvera.

View this post on Instagram

A post shared by B L E O N A (@bleona)

Por si e ka festuar këtë ditëlindje?

Bleona ka dashur ta shënojë qetë, pa zhurmë e festa të ‘çmendura’.

Këngëtarja e njohur është mjaftuar me një darkë në qetësinë shpirtërore ku mes tjerash është shprehur:

“Duke festuar jetën time sot, mund të them me të vërtetë se jam e lumtur dhe e përmbushur në kuptimin më të vërtetë të fjalës, sepse është trajektore. Është një agim i ri, një jetë e re, fillime të reja dhe ndihem mirë!”

Edhe 100! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by B L E O N A (@bleona)

Artikuj të ngjashëm