Çfarë po bën Nora për Renée-në?! (Foto)

By

Disa javë pas lindjes, këngëtarja Nora Istrefi ka marrë veten por tani që edhe vajza e vogël është  rritur pak ka menduar për një event.

Nora ka organizuar festën siç njihet ndryshe si ‘baby shower’ ku ka ftuar njerëz të afërt të saj.

Eventi është mbajtur sot në një ndër lokalet e kryeqytetit dhe i gjithë ambienti është dekoruar me nuancat e ngjyrës rozë që siyembolizon edhe vajzatl./Prive.alimage

nora istrefi nora istrefi renee

Artikuj të ngjashëm