Stresi i kthehet ashpër prezantueses shqiptare (FOTO)

By

Mbrëmë në Tiranë është mbajtur protestë e cila eskaloi më pas, për shkak të vrasjes së Klodian Rashës nga një polic.

Qytetarë të shumtë dhe të famshëm protestuan nën moton ‘Drejtësi për Klodianin’, ndër ta edhe Stresi i cili më pas u shpall në kërkim nga policia.

Sot reperi iu ka kthyer keq prezantueses shqiptare Einxhel Shkira, pasi ajo shkroi një deklaratë në Instagram duke thënë se nuk duhet lejuar të ndodhin protesta të dhunshme.

Artisti më pas mori shkrimin e saj dhe e ndau në Instagramin e tij duke shkruar fjalë ofenduese drejt saj.

Lexojeni të plotë më poshtë postimin e Stresit./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm