Einxhel ndan postimin e parë të djalit, ky është emri i veçantë!

By

Einxhel dhe Dj Dagz u bënë prindër për herë të parë me datë 12 të këtij muaji.

Einxhel dhe Dagz mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Trev.

Më poshtë mund të shihni postimin e parë të djalit që ndau Einxhel.

View this post on Instagram

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Qoftë me jetë të gjatë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm