Çfarë nuk mungon asnjëherë në çantën e presidentes Jahjaga?

By

E ftuar së fundmi në Prive ishte ish-presidentja, Atifete Jahjaga.

Në një intervistë si asnjëherë më parë, Jahjaga prek rrafshin e profesionales dhe personales.

Ndër të tjerash ajo na tregon edhe çfarë nuk mungon asnjëherë në çantën e saj.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm