E teproi me alkoolin? Atdhe Xharavina përfundon në spital

By

Ish-konkurrenti i edicionit të dytë të “Përp’uthen”, Atdhe Xharravina ka publikuar në ‘Tik Tok’ një video teksa shihej i shtrirë në spital.

E arsyeja që ai ka përfunduar në spital është teprimi me alkool, dhe këtë ka treguar pikërisht vet Atdheu.

Si rrjedhojë atij iu desh që të merrte serum për të normalizuar nivelin e enzimave.

Me shaka ai shkruan krahas videos, “Nuk pi më”. /Prive.al

@atdhexharavinaofficial Nuk pi moooo 😂😂 #fypシ゚viral ♬ original sound – Bisha Tirones

Artikuj të ngjashëm