Flaka Krelani së shpejti hallë! (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, është ringjallur disi me nisjen e avneturës së saj në spektaklin ‘Your face sounds familiar’.

Mes angazhimeve të shumta që të dhuron spektakli në fjalë, Flaka, po gjen kohë të jetë mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Në këtë platformë, këngëtarja po ndan pothuajse gjithçka nga jeta e saj si private ashtu dhe publike.

Së fundmi ajo ka zgjedhur të njoftojë edhe për një lajmt mjaft të bukur sa i përket familjes së saj.

Në një fotografi ku shiheshin vëllau i këngëtares dhe e dashura e tij, ajo tregoi se shumë shpejt do bëhet halla më e lumtur në të gjithë botën.

Ky postim në një far forme konfirmon pritjen e ëmbël të familjes së saj të cilëve shumë shpejt pritet t’u shtohet edhe një anëtar. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm