Çfarë ka të reja në showbizin shqiptar? (VIDEO)

By

Së fundmi, Prive ju solli informacione për Getin dhe Marinën, Jonida Maliqin dhe Romeo Vishajn e Noizyn.

Në videon më poshtë keni detaje rreth asaj se çfarë ka ndodhur me këta të famshëm.

Kush po hap biznes dhe kush u nda?

Gjithçka kuptoni në vijim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm