Lidhja me malazezin, reagon ish-Miss Shqipëria (VIDEO)

By

Javën e kaluar, Prive zbuloi se ish Miss Shqipëria, Klea Bushi, ka nisur një lidhje të re.

Ajo është dashuruar në një malazez i cili quhet Millosh e me të cilin po kalon kohë tash e disa muaj.

 

Së fundmi, modelja e cila u kthye në Tiranë për të jetuar, u kritikua për këtë lidhje dhe këtë e tregoi publikisht.

Përmes një instastory, Bushi thotë se ka marrë shumë ofendime dhe mesazhe diskriminuese.

Në deklaratën e lëshuar në internet, ajo thotë ‘se jemi të lirë të dashurojmë dhe të martohemi me çdo shtetas në botë’.

Lexoni me poshtë të plotë reagimin e saj./Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm