Paparazzi: Mozzik e Loredana të pandarë nga njëri-tjetri në Dubai!

By

Tashmë nuk është një sekret!

Mozzik dhe Loredana bashkë me vajzën e tyre Hanën po shijojnë arratisjen në temperaturat e nxehta të Dubait.

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Pavarësisht faktit që nuk janë shfaqur bashkë në një fotografi, ribashkimi i tyre i ka bërë të pandarë.

Kështu shfaqen edhe në një shkrepje të cilën ka arritur ta sigurojë Prive.al nga Dubai.

Çifti prej më të komentuarve e më të përfolur krah njëri-tjetrit freskohen me një pije në resortin ku po mbushin bateritë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm