Tea ndryshon pamje! (FOTO)

By

Tea ka vendosur të ndryshojë pamje.

Gjatë ditës së sotme, ajo pyeti ndjekësit nëse do duhej të kthehej në brune dhe rezultati ka qenë ‘PO’ pasi ajo u nis drejt një salloni ondulimi për ta bërë këtë gjë.

Tea ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj Bearti.

Më poshtë shihni ndryshimin e vajzës e cila bëri bujë mediatike javëve të fundit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm