Çfarë i tha Stresi – Julianës për pajtimin e tyre? (VIDEO)

By

Pothuajse gjatë gjithë kohës në Big Brother VIP Kosova ka pasur përplasje mes Stresit dhe Xhulit.

Por, tashmë duket se diskutimet mes tyre kanë përfunduar dhe ata janë pajtuar me njëri-tjetrin.

Stresi është shprehur shumë i lumtur për këtë gjë, përcjell Klankosova.tv.

“Sa mirë ndihem kështu që jemi pajtuar bashkë”, është shprehur ai.

Se ndihet mirë që janë pajtuar, është shprehur edhe Xhuli.

“Është gjë shumë e bukur edhe për mua”, u shpreh ajo.

Artikuj të ngjashëm